Kamery obrotowe – widoczność do 200 metrów w nocy

Kamery obrotowe
—–
System kamer obrotowych to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy nam na monitoringu dużych powierzchni lub obiektów. Dzięki zaletom tych kamer sprawdzają się one idealnie choćby w przypadku monitoringu centrów handlowych, banków, hurtowni, szkół, dworców PKP czy autobusowych, a nawet więzień.

[Zalety kamery]

Kamera obrotowa została zaprojektowana i zbudowana, aby stanowić nadzór wizyjny na dużych obszarach. Oparta na najwyższej jakości przetworniku obrazu jest w stanie uzyskać najwyższą jakość zdjęć i nagrań, które będą dla nas dostępne w rozdzielczości 2 mega pixeli. Dzięki temu jesteśmy w stanie zidentyfikować na nagraniach wszelkie szczegóły, a także dokonać rozpoznania osoby, które wtargnęła na chroniony obszar lub popełniła przestępstwo czy wykroczenie. Jeszcze większą dokładność obrazu, gwarantuje nam dwudziesto pięciokrotny, zdalnie regulowany zoom, który pozwala uzyskać wyraźny obraz nawet z odległości stu pięćdziesięciu metrów. Dodatkowo kamera wyposażona została w system Starvis, który pozwala na uzyskanie kolorowego obrazu, oraz reflektor, umożliwiający oświetlenie monitorowanego obszaru.

[Dodatkowe funkcje]

Kamera obrotowa jest też wyposażona w niezwykle nowoczesną funkcją, która pozwala na śledzenie osoby, która pojawi się w zasięgu monitoringu. Pozwala nam to, na kontrolowanie zachowania intruza i pełną rejestrację jego bytności na obiekcie. Nadzór nad monitorowanym obiektem jest tym łatwiejszy, że z kamerą współpracują niezwykle przyjazna i co najważniejsze przydatna aplikacja, które pozwala na zdalny podgląd i odtwarzanie zarejestrowanego przez kamerę obrazu. Dzięki temu, bez względu na to, gdzie się znajdujemy, od razu wiemy, czy dzieje się coś złego w obszarze, który nadzorujemy, czy też mamy do czynienia z klasycznym fałszywym alarmem. Kamera jest w stanie natychmiast poinformować nas o nieprawidłowościach, gdyż została wyposażona w detektor ruchu. Nowoczesne rozwiązania pozwalają wychwytywać zmiany w obrazie i odpowiednio w sposób natychmiastowy zareagować na tą zmianę. Jednocześnie to od nas zależy, jak dostosujemy czułość zachodzących w polu kamery zmian.