Dlaczego warto nas wybrać?


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z dziedziny zabezpieczeń. Setki wykonanych instalacji świadczy o naszej perfekcyjności oraz solidności.


Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w montażu kamer i alarmów. Od początku swojej działalności oferujemy najwyższej jakości usługi, co sprawiło, że staliśmy się rozpoznawalni i doceniani na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy, czy instytucje. Potrzebę montażu kamer zauważa coraz większa ilość osób. Są one przede wszystkim sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa, a także kontrolę.

Z usług montażu kamer korzystają bardzo zróżnicowani klienci. Odbiorcami naszych usług są małe i wielkie firmy, kościoły i instytucje sakralne, instytucje publiczne. Monitoring staje się standardem zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i w gospodarstwach domowych. Bardzo często wykorzystuje się go w przedszkolach, a także innych placówkach opiekuńczych. Większość użytkowników monitoringu zauważa poprawę jakości swojego życia, czy pracy po jego zainstalowaniu.


Oferta naszej firmy jest bardzo konkurencyjna.


Z miesiąca na miesiąc korzysta z niej coraz większa grupa klientów. Sekretem tego powodzenia jest najwyższej jakości sprzęt i usługi. Wykorzystujemy najlepsze kamery, które zostały stworzone w oparciu o nowe technologie. Naszą firmę tworzą prawdziwi specjaliści w swojej branży, co jest natychmiast zauważane przez klientów. Jesteśmy cenieni również za specjalne podejście do klienta. Naszym celem jest nie tylko sprzedaż monitoringu, ale przede wszystkim zaspokojenie oczekiwań naszych klientów. Dlatego do każdego, nawet niewielkiego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Przed rozpoczęciem realizacji projektu rozmawiamy z klientami, żeby jak najlepiej poznać ich oczekiwania. Zdarza się, że osoby korzystające z naszych usług nie wiedzą dokładnie, czego potrzebują. W takich sytuacjach służymy swoją wiedzą i fachową poradą.


Nasze usługi objęte są długoletnią gwarancją.


Oferujemy najwyższej jakości wsparcie techniczne, a w przypadku jakichkolwiek usterek również urządzenia zastępcze. Szkolimy również naszych klientów z zakresu obsługi instalowanych systemów.