Automaty do bram – funkcjonalność i wygoda

Automaty do bram – funkcjonalność i wygoda
—–
We współczesnym świecie mamy na wszystko coraz mniej czasu. W związku z tym poszukujemy też wszyscy rozwiązań, które poprawią komfort naszego życia – sprawią, że pewne czynności wykonywane będą szybciej, a wręcz w sposób automatyczny. Otwieranie bram – czy to wjazdowych, czy garażowych – może już odbywać się w taki sposób!
Co zyskujemy wybierając podobny mechanizm i na jakie jego wersje można się konkretnie zdecydować? Przede wszystkim zyskujemy olbrzymią wygodę – nie trzeba bowiem wysiadać z samochodu za każdym razem, gdy dociera się do domu, czy też do miejsca pracy. Mogłoby to być kłopotliwe szczególnie w sytuacjach, gdy pogoda jest niesprzyjająca – gdy pada śnieg lub deszcz, wieje zimny wiatr i ogólnie temperatura jest niska. Automat samodzielnie otwiera bramę, by kierowca mógł spokojnie przejechać – z ledwie krótkim przystanięciem przed nią. Podobne automaty są bardzo proste w montażu i można je zastosować w każdej bramie – nie jest więc tak, że ich montaż to zbyt duże koszty. W dodatku współczesne automaty mogą być obsługiwane na zasadzie fotokomórki, która otwiera się automatycznie, ale również obsługiwane przy pomocy pilota. To dodatkowa wygoda, na którą warto się zdecydować.
Jak to wszystko działa? Automat służy do otwierania i zamykania bramy – wykonuje daną czynność po otrzymaniu odpowiedniego polecenia. Istnieją różne rodzaje napędów do bram, czyli właśnie automatów. Wymienić można:
– napędy do bram przesuwnych
– napędy do bram skrzydłowych
– napędy do bram garażowych.
Można również zastosować inny podział, biorąc pod uwagę intensywność, z jaką ma pracować dana brama i napęd. Jest to jednak podział dosyć prosty – automat może służyć do użytku przydomowego (czyli mniej intensywnego) lub też do pracy intensywnej (na przykład w dużej firmie). Automaty do bram, które można nabyć w naszej firmie posiadają 36-miesięczną gwarancję. Są wysokiej jakości, solidnymi produktami, które na pewno okażą się pomocne przy każdym domu. Bardzo szybko można odczuć, jaki komfort zapewniają!

Nasza firma montuje automaty marki
NICE
FAAC
DEA

Na wszystkie produkty udzielamy 36 miesięcy gwarancji. Zadzwoń po darmową wycenę